Kariera

Aktualne oferty w centrali w Łodzi

1. Magazynier

Wymagania:

  • bardzo dobry stan zdrowia
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych, efektywność, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • motywacyjny system premiowy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i/lub pakietu sportowego

2. Kupiec

Miejsce pracy: ŁódŸź

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych dostawców produktów, tkanin i akcesoriów,
  • negocjowanie warunków zakupu,
  • nadzorowanie procesu produkcji, kompletacja dokumentów zakupowych,
  • obsługa prawno-administracyjna zamówień.

Wymagania/doœwiadczenia:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomoœć podstawowych technologii produkcji odzieży i tkanin,
  • umiejętnoœć oceny jakoœci odszycia odzieży oraz wykorzystanych tkanin i dodatków,
  • praktyczna znajomoœć cen produkcji odzieży i dostawców dalekowschodnich,
  • minimum 2-letnie doœwiadczenie w pracy z dalekowschodnimi producentami odzieży,
  • znajomoœć języka angielskiego w stopniu umożliwiajšcym swobodnš komunikację z dostawcami,
  • znajomoœć rynku polskich producentów odzieży będzie dodatkowym atutem.
  • wysoki poziom dbałoœci o jakoœć wykonywanych pod presją czasu zadań.

Oferujemy:

  • możliwośœć zdobycia cennego doœświadczenia zawodowego w wiodącej firmie wyznaczającej nowe trendy w branży

Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami

3. Asystent Projektanta

Opis stanowiska:

  • Współpraca przy tworzeniu projektów odzieży damskiej, zgodnych z koncepcją marki
  • zaangażowanie na każdym etapie cyklu życia produktu począwszy od koncepcji projektu, poprzez m.in. dobór materiałów i dodatków, wypełnianie dokumentacji techniczno-technologicznej (karty produktu) aż do wprowadzenia produktu do produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (lub w trakcie nauki o ile umożliwia wykonywanie pracy –osoba dyspozycyjna)
  • umiejętność tworzenia projektów – talent twórczy, zgodnie z obowiązującymi trendami mody
  • znajomość podstawowych technologii produkcji odzieży
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • znajomość rynku dostawców tkanin i dodatków będzie dodatkowym atutem
  • wysoki poziom dbałości o jakość wykonywanych pod presją czasu zadań
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • Niezbędna znajomość programu COREL DRAW (warunek kluczowy)

Oferujemy:

aktualne notowania

16.09.2019, 17:00
Cena [PLN] 4.4800
Zmiana [PLN] -0,02
Zmiana [%] -0,44
Kurs otw. [PLN] 4,540
Kurs maks. [PLN] 4,540
Kurs min. [PLN] 4,450
Wolumen 450

raporty

kontakt do
działu HR

  • Maria Zwolan
  • M: 602 187 729